TUGİK Genel Kurulu
![](https://www.egifed.org.tr/wp-content/uploads/2015/02/tugik-g-k-517x340.jpg)
TÜGİK Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Yapılan seçimler sonucunda Erkan Güral ikinci kez TÜGİK Genel Başkanı seçildi. EGİAD Başkanı Seda Kaya ve BAGİAD Başkanı Rahmi Kula TÜGİK Yönetim Kurulu Üyeliği görevine; EGİAD Geçmiş Dönem Başkanı ve EGİFED Başkanı Temel Aycan Şen ise Yüksek İstişare Konseyi Başkan Yardımcılığı görevine; BAGİAD üyesi Levent Tellioğlu ve Sırrı Yırcalı 6.Yüksek …
Devam →