Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; metaboxesGenerator has a deprecated constructor in /home/egi206803fed/public_html/wp-content/themes/politician/functions/metaboxes/metaboxes_generator.php on line 5

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; TwitterWidget has a deprecated constructor in /home/egi206803fed/public_html/wp-content/themes/politician/widgets/widget-twitter.php on line 3
EGİFED olağan yönetim kurulu toplantısı BAGİAD ev sahipliğinde yapıldı - EGİFEDEGİFED

bagiad

Açılış konuşmasını yapan Rahmi KULA : “Bildiğiniz üzere BAGİAD olarak, bağlı olduğumuz federasyon ve konfederasyonumuz ile olan iletişimimize her zaman dikkat etmekte, toplantıları takip ederek, yapılan faaliyetlere elimizden geldiğince katılım sağlamaya çalışmaktayız. Aynı bölgede bulunan, aynı problemlere benzer şekilde çözüm arayışı içerisinde olan kuruluşlar olarak bizler,bir araya gelip ortak paydada buluşarak sorunlara birlikte çözüm arayacağımız bu toplantıların daha büyük sinerji yaratacağını düşünüyorum” dedi.

Geride bıraktığımız yaz döneminin ardından faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam edileceğini dile getiren Başkanımız Rahmi KULA , sözü EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN’ e bıraktı .

Üyelerimize kendinden kısaca bahsettikten sonra federasyona ve konfederasyonlara üye olmanın getirilerini anlatan EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN : “ Herşeyden öte hepiniz dostsunuz. Gerek iş gerekse sosyal ve özel hayatınızda hep birliktesiniz. BAGİAD üyesi olarak bu dost meclisinin bir ferdisiniz. Ayrıca BAGİAD bir federasyona bağlı, federasyonun üye sayısı binin üzerinde, doğal olarak aileniz daha da büyümüş oluyor.

Bu şekilde federasyonlar, bağlı olduğu konfederasyonlar ve onların bağlı bulunduğu kurumları işin içine kattığımızda , BAGİAD üyeliğiniz sayesinde bir anda on binlerce iş insanının yer aldığı kocaman bir ailenin parçası oluveriyorsunuz. Bu sayede hem tüm bu sivil toplum kuruluşlarının sağladığı imkanlardan yararlanıyorsunuz, hem de bu büyük ailenin fertleriyle tanışıp, görüşerek iş birliği yapma fırsatınıda yakalamış oluyorsunuz. Bu nedenledir ki böylesine büyük bir gruba mensup olmak demek, Türkiye’nin her yerinde kapısını çalıp, çayını içebileceğiniz, birlikte iş yapabileceğiniz, kendiniz ve topluma yararlı faaliyetlerde bulunabileceğiniz, samimi dostluklar kurabileceğiniz arkadaşlarınızın olması demektir. Vaktinizi ve yeri geldiğinde nakdinizi ne kadar çok ayırırsanız bu kuruluşlarda o kadar çok yer alabilir, networkünüzü o kadar genişletebilirsiniz. Yeterki aktif olun ve faydalanacağınız konularda talepkar olun ” dedi.
Başkanımız Rahmi KULA yemekli toplantı anısına Sayın Temel Aycan ŞEN’e plaket ve Balıkesir Spor forması hediye etti.

EGİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Temel Aycan ŞEN’ in derneğimize katılan yeni üyelerimiz Altuğ SANDIKÇI ve İbrahim YAYKIRAN’ a plaketlerini takdim etmesinin ardından yemekli toplantı sona erdi.